معرفی ۹ ابزار برای حرفه ای های facebook!


l">

سلام به شما دوستان خوب صبا آسا. امروز تصمیم داریم پر مخاطب ترین سایت جهان یعنی فیسبوک را مورد بررسی قرار داده و به شما کاربران علاقمند به facebook  نه ابزار کاربردی را معرفی کنیم که تعاملتان را با فیسبوک بهتر می کند. این ابزارها در واقع به طور اختصار برای ذخیره محتویات فیس بوک، خروج اتوماتیک از فیسبوک، حذف تمام مسیج های فیس بوک، پنهان کردن نام و عکس، لایک کردن با دکمه مجزا برای سایت ها و اعمال dislike و بزرگتر کردن عکس ها و حذف تبلیغات فیسبوکی و داشتن یک مترجم زنده در فیس بوک است. با ما در این معرفی و آموزش همراه باشید.

 

facebook-camera-app-instagram-check-24334052-1

ذخیره کردن عکس ها و محتویات فیس بوک!

اگر تا کنون دقت کرده باشید بارها و بارها به محتوا و عکس ها و مطالبی از فیسبوک بر خورده اید که دوست دارید آن ها را در سیستم خود داشته باشید! اگر مورد علاقه شما متن باشد باید آن را انتخاب و در یک فایل متنی ذخیره کنید. اگر عکس باشد هم باید بر روی عکس کلیک کرده و بعد از باز شدن در نمای کلی آن را ذخیره کنید. اما افزونه ای به نام Save Your Facebook Content به راحتی قادر است با یک کلیک محتوا را برایتان ذخیره کند. بعد از اینکه این افزونه را بر روی مرورگر فایرفاکستان افزودید یک دکمه save مطابق عکس زیر در زیر پست های فیسبوکی شما قرار می گیرد که می توانید با فشردن آن محتوا را ذخیره کنید.

Save Your Facebook Content

برای افزودن Save Your Facebook Content به فایرفاکس کلیک کنید.

خروج اتوماتیک از فیس بوک!

گاهی اوقات در هنگام کار کردن با فیسبوک برق قطع می شود، یا اکانت اینترنتتان تمام می شود و یا اینکه به هر دلیلی مرورگرتان بسته می شود و در چنین موقعی بدون اینکه به طور قانونی از فیسبوک خارج شوید فیس بوک را می بندید. برای مبارزه با چنین مواقعی ما یک راه حل خوب داریم. افزونه ای به نام Facebook Auto-Logout به شما امکان می دهد که به راحتی بعد از مدت زمان خاصی که به طور پیشفرض یک دقیقه است در چنین شرایطی فیس بوک را log out کند و به همین ترتیب موجب می شود خیالتان از این بابت راحت باشد. بعد از افزودن این افرونه به فایرفاکس هر وقت که مرورگرتان بسته شد بعد از یک دقیقه برنامه قادر است تمام کوکی ها را پاک کند و بعد از فیسبوک خارج شود و در ادامه برای هشدار به شما یک نوتیفی برایتان ارسال می کند. به نظر می رسد که این افزونه از موارد مورد نیاز هر کاربر است.

برای افزودن Facebook Auto-Logout به فایرفاکس کلیک کنید.

 

تمام مسیج های فیس بوک را با یک کلیک حذف کنید

گاهی اوقات تعداد چت های فیسبوکی چنان زیاد می شوند که حتی تک تک پاک کردن آن ها مدت زمان زیادی از ما وقت می گیرد. در چنین مواقعی حتی اگر در شرایط اضطراری قرار بگیرید باید یک روش سریع و تند داشته باشید از آنجا که فیسبوک امکان انتخاب همه پیام ها و پاک کردن یکباره ای آنها را ندارد فایرفاکس فکری کرده و افزونه Delete All Messages را برای کاربران فیسبوک طراحی کرده است. بعد از اینکه Delete All Messages را به مرورگرتان افزودید می توانید در بخش پیام ها به راحتی و تنها با یک کلیک تمام مسیج ها را پاک کنید.

Delete All Messages

برای افزودن Delete All Messages به فایرفاکس کلیک کنید.

 

پنهان کردن نام و عکس آواتار فیس بوک

گاهی اوقات یک پروفایل در فیسبوک می سازید اما دوست ندارید که نام و عکستان را کسی بداند! هر چند این کاری غیر عادی است اما بالاخره برای برخی افراد پیش می آید. برای چنین مواقعی تنها کاری که می توانید کنید این است که با افزودن برنامه Hide Facebook name به مرورگرتان به راحتی قادر خواهید بود تا عکس و نام تان را از اطرافیان در فیسبوک پنهان کنید.

Hide Facebook name

برای افزودن Hide Facebook name به فایرفاکس کلیک کنید.

 

لایک کردن سایت هایی که دوست دارید!

اگر دقت داشته باشید در برخی سایت ها دکمه like فیس بوک وجود دارد و می توانید به راحتی با کلیک بر آن ها بر لایک فیسبوکی شان بیفزایید. اما گاهی این دکمه را مشاهده نمی کنیم و یا اینکه می خواهیم فوری سایت های مورد نظر را لایک کنید. افزونه Facebook Like به این منظور طراحی شده است که می توانید با آن دکمه ای را بر روی سایت ها مشاهده و آن سایت ها را در تایم لاین به راحتی لایک کنید

برای افزودن Facebook Like به فایرفاکس کلیک کنید.

 

پست های فیسبوک را Dislike کنید!

یکی از دکمه هایی که بیشترین کاربرد را در فیس بوک دارد دکمه like می دانند. این دکمه برای ابراز علاقمندی به محتوا بکار می گیرند. در این رابطه باید بگوییم که برای ابراز عدم علاقمندی به محتوا نیاز به دکمه ای به نام Dislike داریم که در فیس بوک نیست اما فایرفاکس آن را برایتان مهیا کرده است. بعد از اینکه Dislike را به فایرفاکس افزودید قادر خواهید بود این دکمه را در زیر هر پست مشاهده نمایید! و با فشردن آن یک لایک از لایک های فیسبوک را کم کنید!

Dislike

برای افزودن Dislike به فایرفاکس کلیک کنید.

عکس های فیسبوک را بزرگتر کنید!

گاهی افراد در فیسبوک از عکس هایی کوچک استفاده می کنند که به هیچ عنوان نمی توان آن ها را با کیفیت در اندازه بزرگ مشاهده کرد. تنها راهی که وجود دارد این است که از افزونه Facebook Photo Zoom فیسبوک استفاده کنیم. در واقع با افزودن این برنامه به firefox قادر خواهید بود با قرار دادن ماوس بر روی این عکس ها آن را در نمایی بزرگتر و بدون افت کیفیت مشاهده نمایید.

برای افزودن Facebook Photo Zoom به فایرفاکس کلیک کنید.

 

مترجم زبان در فیسبوک!

همانطور که میدانید بسیاری از افراد از سرتاسر این کره خاکی در فیس بوک عضو هستند. گاهی اوقات افرادی با زبان های متفاوت اقدام به ارتباط با شما می کنند و شما به دلیل محدودیت زبان این ارتباط را پاسخگو نخواهید بود. باید بدانید این محدودیت ها با افزونه مترجم زبان فیس بوک با نام Facebook Translate برداشته شده و شما قادر خواهید بود به راحتی هر متنی را در فیسبوک ترجمه کنید و دامنه روابطتان را با دیگران گسترش دهید.

Facebook Translate

برای افزودن Facebook Translate به فایرفاکس کلیک کنید.

 

حذف تبلیغات فیسبوکی !

حتما در ساید بار فیسبوک بارها و بارها تبلیغات مختلف را مشاهده کرده اید. این تبلیغات واقعا مخل اعصاب هستند. برای اینکه شما هم از دست این تبلیغات راحت شوید یک راه تازه داریم که فایرفاکس به ما نشان داده است. افزونه AdBye برای فیسبوک در واقع بعد از افزودن به فایرفاکس به ما کمک می کند بتوانیم به بهترین شیوه تبلیغات فیس بوک را حذف کنیم. بنابراین AdBye را به فایرفاکس بیفزایید و بعد شاهد حذف تبلیغات باشید.

برای افزودن AdBye به فایرفاکس کلیک کنید.

 

باید بگوییم که تعداد زیادی ابزار وجود دارند که برای کار با فیسبوک بکار می روند و از این میان ما پر مخاطب ترینشان را برای شما انتخاب کردیم تا بتوانید بهترین تعاملات را با این شبکه عظیم اجتماعی داشته باشید. از طرفی طبق گزارشی گوگل کروم ۴۶ درصد کاربران کل دنیا را پوشش می دهد بنابراین سعی داریم به معرفی و آموزش ابزارهای گوگل کروم نیز بپردازیم. بنابراین اگر علاقمند به این دانستنی ها هستنید عضویت در خبرنامه را فراموش نکنید تا بدون زحمتی برای شما تمام آنچه که نیاز دارید را برایتان ارسال کنیم.


منبع: علمولوژی

نظرات

asPrh7tioe پانزدهم مهر 1395
http://vpxl.men/ - vpxl http://erythromycin.club/ - erythromycin http://baclofen.host/ - baclofen tablets http://tenorminonline.science/ - tenormin http://sildenafilgeneric.cricket/ - sildenafil generic http://avodart.gdn/ - avodart
پاسخ دادن
0

تعداد کل نظرات: 1 نظر